Wizna z Barweną 05-06 XI 2016.

1-a

Wzorem lat ubiegłych Podlaski Klub Spinningowy Barwena w pierwszy weekend listopada spotyka się celem podsumowania sezonu połączonego z odrobiną rywalizacji wędkarskiej.

Swoją obecność zadeklarowało 40 członków klubu i oczywiście nikt nie zawiódł, wszyscy stawili się punktualnie tzn. mocno przed czasem w zajeździe „U Dany” nad Narwią w miejscowości Wizna.

Rozpoczęliśmy szybką odprawą na której zostały wyjaśnione zasady zawodów „Największa ryba z gatunku” czyli premiujemy łowców największych ryb. Każdy startujący otrzymał pakiet startowy w którym do znalazły się przynęty od naszych sponsorów; Spinmad, Dorado, Konger .

Rywalizacja wędkarska była podzielona na dwie tury po 5 godzin w sobotę i niedzielę. W pierwszym dniu największą rybę szczupaka 64cm złowił Michał Mancewicz, największa ryba całego spotkania szczupak 71cm złowił Grzegorz Paciejuk.

Na podsumowaniu spotkania łowcy największych ryb zostali uhonorowani statuetkami jak również nagrodami od sponsorów. Następnie odbyło się losowanie nagród wśród uczestników.

Dziękujemy sponsorom HubRods, Spinmad, Konger, Dorado, Sklep Drapieżnik, Jaxon, Kenart, Konkurencja Alkohole, WIB za uczestnictwo i wsparcie naszego spotkania dzięki czemu klubowicze otrzymali masę sprzętu wędkarskiego.

Z podziękowaniem
Ireneusz Dudar
Podlaski Klub Spinningowy Barwena