Szkolenie w Wasilkowie.

Na zaproszenie białostockiego okręgu, zawitał do nas sędzia klasy międzynarodowej w wędkarstwie rzutowym – kol. Artur Kalinowski z Torunia.

Powodem miłej wizyty, są zbliżające się 60 Jubileuszowe Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym, które odbęda się w Białymstoku i w Augustowie, a nasz gość podczas Mistrzostw, będzie pełnił funkcję Sędziego Głównego. Artur obejrzał główną arenę zawodów – stadion i boisko boczne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w białostockim Zwierzyńcu. Wizyta Artura była też doskonałą okazją do spotkania, przypomnienia przepisów i przeprowadzenia szkolenia sędziów z naszego okręgu, którzy wraz z Arturem Kalinowskim będą sędziować zbliżające się Mistrzostwa. Po zakończeniu szkolenia, wszyscy uczestnicy pod okiem Artura Kalinowskiego wzięli udział w sędziowaniu zawodów rzutowych Grand Prix białostockiego okręgu PZW. Szkolenie odbyło się 3 maja na obiektach Klubu Sportowego w Wasilkowie.

Przypominamy, że 60 Jubileuszowe Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym, odbędą się w Białymstoku i w Augustowie w dn. 16-19 sierpnia br.

dscf0072a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.