Spławikowe Grand Prix w Drohiczynie

Zawody zaliczane do cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku zostały  rozegrane w dniach 03 – 04.09.2011 r. na rzece Bug w Drohiczynie. W sobotę po południu rozegrano I turę zawodów, a w niedzielę rano II turę.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach: seniorów – 18 panów, kobiet – 3 panie i młodzieży U-22 – 5 chłopców. Wśród kobiet zwyciężyła kol. Beata Miastkowska z Koła „Sazan” Białystok, drugie miejsce wywalczyła kol. Swietłana Florczuk z Koła „Sum” Bielsk Podlaski,  trzecia była kol. Agnieszka Owczarczuk z Koła Miejskiego w Czarnej Białostockiej.

W kategorii U-22 wygrał kol. Antonowski Arkadiusz z Koła „Pronar” w Narwi, drugi był kol. Szymon Pisarewicz z Koła w Augustowie, a trzeci kol. Kochański Grzegorz z Koła w Siemiatyczach.

Najliczniej obsadzoną kategorię seniorów wygrał kol. Ziemniewicz Dariusz z Koła „Sazan” Białystok, drugie miejsce zdobył kol. Florczuk Jan z Koła „Sum” Bielsk Podlaski , a trzeci był kol. Sawoniuk Rafał z Koła PSS „Społem” Białystok.

Imprezę w której brało udział ok. 40 osób zorganizowało Koła „Sazan” przy ZO PZW w Białymstoku, a przy ognisku po pierwszej turze kilka godzin rozmawiano o rybach i wędkowaniu. Dziękujemy Prezesowi Koła „Boleń” w Drohiczynie kol. Bogdanowi Zduniewicz za pomoc w organizacji zawodów.

WYNIKI ZAWODÓW – dokument pdf

WYNIKI GP – dokument pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.