X Mistrzostwa w kręceniu

17

Kompleks restauracyjno-hotelowy „Pięć Dębów” w Supraślu, gości od wczoraj miłośników kręcenia sztucznych much. Powodem miłego zlotu, są  „X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa w wiązaniu sztucznych much”, na które zjechali amatorzy wędkarstwa muchowego nie tylko z Polski, ale także z Łotwy oraz Estonii.

Jak na jubileuszowe zawody przystało, od nawału atrakcji może się zakręcić w głowie. Dziś rano odbyły się zawody muchowe, po południu przeprowadzono pokaz rzutów zestawem muchowym, a wieczór poświęcony był zmaganiom w wiązaniu sztucznych much oraz ciekawej prezentacji Igora Glindy dotyczącej połowu ryb łososiowatych na wodach stojących. Ma być jeszcze ognisko i grill. Zawodom towarzyszą ekspozycje sprzętu wędkarskiego. Pomyślano też o partnerkach i o dzieciach które przyjechały wraz z muszkarzami do Pięciu Dębów i przygotowano im cała masę atrakcji.

Organizatorem imprezy jest białostocki Salmo Club.

Nie byłem do końca, więc nie proście mnie o wyniki Mistrzostw. Wyniki z pewnością znajdziecie za jakiś czas  na stronie Salmo Clubu www.grayling.com.pl  Tymczasem wrzucam kilka fotek z dzisiejszego wieczoru.

2 komentarze do “X Mistrzostwa w kręceniu

  • 19 marca 2014 o 12:27
    Permalink

    piękne ryby nad banerem PZW,… to Sokołda czy rz. Supraś 🙂

  • 21 marca 2014 o 14:27
    Permalink

    Gratuluję udanej imprezy. W końcu muszę zajechać na tę imprezę:) Bardzo chcę ale zawsze coś na przeszkodzie:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.