escort pornmaxi pornblu

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

UWAGA WĘDKARZE „Okonia”!


Zbliża się dzień 22kwietnia, dzień w którym wszyscy ludzie na na naszej planecie obchodzą ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI. Jest to dzień, w którym powinniśmy zatrzymać się na chwilę i zastanowić, zanim my-wędkarze nad wodą wyrzucimy pustą butelkę, opakowania po robakach, czy zanętach.
ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI istnieje po to, aby przypomnieć nam wszystkim jak niezbędna jest dla nas nasza planeta i jak bardzo powinniśmy o nią dbać, aby nie uległa zniszczeniu przez nasze niedbalstwo.

Dlatego też jako Prezes Koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Okoń” w Białymstoku ogłaszam przeprowadzenie akcji ekologiczno-wędkarskiej Koła, pod nazwą „OKOŃ POMAGA NATURZE”.

Wzorem lat ubiegłych spotykamy się dnia 22 kwietnia 2018 roku, o godzinie 10:00, przy wejściu na plażę miejską w Dojlidach. Tam posprzątamy brzegi zalewu na całej długości. Warto też dodać, że Rzecznik Dyscyplinarny naszego Koła-Pan Marek Prokop ze sklepu wędkarskiego „Sum” w Białymstoku ufundował upominek rzeczowy, dla „najlepszego zbieracza śmieci”, zaś Zarząd Koła uhonoruje najlepszego zbieracza pamiątkowym dyplomem i pucharem.
Po zakończonej akcji spotkamy się przy kawiarence na terenie zalewu, gdzie zorganizowane zostanie ognisko wędkarskie, połączone z pieczeniem kiełbasek.

Do naszej akcji zapraszamy wędkarzy z innych Kół Polskiego Związku Wędkarskiego naszego Okręgu.

Zapewniamy worki i rękawice ochronne.

Do udziału w akcji zgłaszamy się telefonicznie u Prezesa Koła, kolegi Andrzeja Białous – 668395345, do dnia 16 kwietnia 2018 roku.
DBAJMY WSZYSCY O NASZĄ PLANETĘ!!!