Puchar Prezesa Salmo Clubu 2011

Dnia 2 kwietnia 2011 roku w Bazie Frącki nad rzeką Czarną Hańczą spotkali się miłośnicy krainy pstrąga i lipienia, aby rozegrać zawody o Puchar Prezesa Salmo Clubu Białystok zaliczane do cyklu Grand Prix 2011 w wędkarstwie muchowym Okręgu PZW w Białymstoku.. Głównym sponsorem zawodów było Koło PZW „Okoń” Białystok, które ufundowało puchary dla zwycięzców oraz puchar i medal za największą złowioną rybę zawodów.

Po otwarciu zawodów i omówieniu warunków wędkowania od godziny 10.00 do 18.00 rozgrywana jest I tura. Do godziny 19.00 ryby zgłoszone do komisji to: 2 ryby Zdzisława Tałałaja, i po jednej: Tomek Gołembiowski, Krzysztof Szerszenowicz i Jerzy Łucki. Wieczorny czas upływa przy ognisku wędkarskim gdzie Koło PZW „Okoń” Białystok częstuje wszystkich uczestników kolacją „z kociołka”, a opowieści wędkarskie upływały do późnych godzin nocnych.

Niedziela 3 kwietnia od wczesnych godzin rannych do godziny 13-tej – to czas wędkowania II tury zawodów. Zgłoszenia do godziny 14-tej ujawniają zwycięzców, zgłoszone ryby to: po jednej Zdzisław Tałałaj i Krzysztof Szerszenowicz.
Po podsumowaniu wyniki zawodów po dwóch turach: I miejsce – Zdzisław Tałałaj , II miejsce – Krzysztof Szerszenowicz, III miejsce – Tomasz Gołembiowski – puchary, dyplomy i nagrody wręczył organizator zawodów – Maciej Maksimowicz przy udziale Prezesa Salmo Clubu. Największą rybę zawodów złowił Tomasz Gołembiowski i to on otrzymał puchar oraz medal – sponsorowany przez Koło „Okoń”.

Podziękowania składamy dla Koła PZW „Okoń” Białystok za sponsoring i „przesmaczną” kolację oraz organizatorowi zawodów – Maciejowi Maksimowicz za sprawne przygotowanie i realizację w/w imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.