Pokaz castingu w Gródku

Nie ucichły jeszcze echa „Zamojskiej Victorii” a już Daniel i Adrian stanęli przed kolejnym wyzwaniem.
W dniu 03.09.2005 roku nad zalewem Zarzeczany w Gródku po raz kolejny władze gminy Gródek zorganizowały tradycyjne „Święto Gródka”. W programie obchodów znalazły się między innymi występy zespołów ludowych, występy zespołow młodzieżowych, pokazy sztucznych ogni i to co nas interesuje najbardziej czyli… prezentacja kilku konkurencji wędkarstwa rzutowego.

Dzięki staraniom Prezesa Koła PZW w Gródku i przychylności Wójta Gródka mgr Wiesława Kuleszy w program obchodów włączono pokaz konkurencji rzutowych. „Mistrzami ceremonii” byli Adrian Giegiel i Daniel Gorbacz z Gródka.

 Daniel przyjął na siebie obowiązek zareprezentowania konkurencji mucha-cel, a Adrian zajął się docelowymi konkurencjami spinningowymi. Arbitrami nadzorującymi poprawność wykonywania poszczególnych rzutów byli Prezes Koła PZW „Okoń” w Białymstoku Andrzej Białous i niżej podpisany Dariusz Dziemianowicz.

Pokaz wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Setki osób obserwowało prezentacje castingu. Szczególnie gorące i długie owacje od zgromadzonej publiczności otrzymał Adrian Giegiel, który podczas skisha spinningowego na oczach setek widzów uzyskał komplet punktów.
Widzowie zostali poinformowani o niedawnym sukcesie kadeta i juniora na Mistrzostwach Polski w Zamościu. Zainteresowanie wzbudziła także koszulka kadry narodowej w której wystąpił Adrian Giegiel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.