Oferta dla młodzieży do lat 16-tu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dobie powszechnej komputeryzacji, kiedy młodzi ludzie spędzają czas wolny głównie przed monitorem, musimy promować alternatywne formy wypoczynku. W imieniu wszystkich kół PZW Okręgu Białostockiego chciałabym przedstawić ofertę specjalną Polskiego Związku Wędkarskiego skierowaną do młodzieży do lat 16. PZW daje obecnie młodym ludziom możliwość wstąpienia w szeregi wędkarzy za jedyne 18 zł. Młodzież zostaje zwolniona z opłaty wpisowej, składki okręgowej, opłaty za legitymację oraz opłaty egzaminacyjnej. Jest to bardzo duża ulga.

Wędkarstwo to niezwykła forma spędzania wolnego czasu dająca możliwość wyciszenia się, obcowania z naturą, oderwania od problemów codziennego dnia. Może być traktowane jako sport/hobby/przygoda. Ten wspaniały świat zaprasza każdego, kto jest gotów go przyjąć i stać się jego częścią.

Liczymy, że młodzież województwa podlaskiego zasili nasze szeregi. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z wybranym kołem.  WYKAZ KÓŁ. Liczę, że włączycie się Państwo w akcję propagowania wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Smosna
członkini koła PZW Pronar Narew

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.