escort pornmaxi pornblu

Gródek zabrał wszystko

6 marca 2005 roku w Busku Zdroju odbył się XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY w CASTINGU o PUCHAR PREZESA OKRĘGU PZW w KIELCACH.
Nasz Okręg reprezentowała 10 osobowa ekipa zawodników. 6 juniorów i 4 kadetów.Nasi reprezentanci spisali się doskonale. W dwuboju spinningowym w którym startowało szesnastu kadetów z Polski w tym dwójka z kadry narodowej nasi zawodnicy zajęli pierwsze trzy miejsca.

Turniej rozgrywano w poszczególnych konkurecjach docelowych oraz w trójboju docelowym (mucha cel, arenberg, skish), a w kategorii kadetów punkty liczono w dwuboju (arenberg, skish).

Klasyfikacja dwuboju kadetów:
Adrian Marcinczyk – koło Gródek I miejsce
Daniel Gorbacz – koło Gródek II miejsce
Patryk Marcińczyk – koło Gródek III

W konkurencji spinning sprawnościowy (tarcza Arenberga) nasz zawodnik z Gródka Daniel Gorbacz uzyskał 98 punktów na 100 możliwych do zdobycia. Był to najwyższy wynik w tej konkurencji spośród wszystkich zawodników (także seniorów) na tym Turnieju. Drugie miejsce w tej konkurencji zajął również nasz zawodnik Patryk Marcińczyk uzyskując 80 pkt.
W konkurencji spinning cel (skish spinningowy) nasi kadeci również nie zawiedli. Zdecydowanie wygrał zawodnik z Gródka Adrian Marcińczyk uzyskując 90 punktów na 100 możliwych do zdobycia. Trzecie miejsce zajął Patryk Marcińczyk – Gródek , a piąte Daniel Gorbacz – Gródek

W kategorii juniorów w konkurencji Tarcza Arenberga z grona 15 startujących juniorów wsród których było 5 członków kadry narodowej wygrał Adrian Giegiel – Gródek, drugi był Artur Sic z Gródka, i czwarty Kamil Bućko także oczywiście z Gródka.

W skishu spininngowym w kategorii juniorów nasz zawodnik Adrian Giegiel był drugi, a Artur Sic czwarty

Najlepszym zawodnikiem Turnieju według jury Turnieju okazał się Adrian Marcinczyk oczywiście Gródek.

Busko Na zawodach panowała wspaniała atmosfera. Organizacja zawodów była wzorowa. Było widoczne duże zaangażowanie organizatorów. W czasie przerwy obiadowej wystapił zespół paraderek z miejscowego gimnazjum. Zawody zaszczycił swoją obecnością Prezes Zarządu Okręgu PZW w Kielcach. Jako ciekawostkę podam, że trzech naszych zawodników wystartowało w konkurencji mucha cel. Padły pierwsze historyczne punkty dla naszego Okręgu w tej konkurencji, a zawodnicy się przekonali że „mucha nie gryzie”.

Zawodnicy z naszego Okręgu według opinii chyba wszystkich obserwujących zawody zdominowali Turniej. Najbardziej widoczne to było w kategorii kadetów. Bardzo miłe słowa kierował pod adresem reprezentacji białostockiego okręgu trener kadry narodowej w castingu Włodzimierz Targosz.
Po zakończeniu Turnieju udaliśmy się w podróż powrotną do Białegostoku. Humory dopisywały i nie zmąciła ich nawet jedenastogodzinna podróż powrotna w zamieci i zawieji śnieżnej. Korzystając z okazji pragnę podziękować Wójtowi Gminy Gródek mgr Wiesławowi Kuleszy za udostępnienie transportu na zawody dla całej naszej ekipy.

GALERIA ZDJĘĆ Fot. Darek Dziemianowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.