Oferta dla młodzieży do lat 16-tu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dobie powszechnej komputeryzacji, kiedy młodzi ludzie spędzają czas wolny głównie przed monitorem, musimy promować alternatywne formy wypoczynku. W imieniu wszystkich kół PZW Okręgu Białostockiego chciałabym przedstawić ofertę specjalną Polskiego Związku Wędkarskiego skierowaną do młodzieży do lat 16. PZW daje obecnie młodym ludziom możliwość wstąpienia w szeregi wędkarzy za jedyne 18 zł. Młodzież zostaje zwolniona z opłaty wpisowej, składki okręgowej, opłaty za legitymację oraz opłaty egzaminacyjnej. Jest to bardzo duża ulga.

Wędkarstwo to niezwykła forma spędzania wolnego czasu dająca możliwość wyciszenia się, obcowania z naturą, oderwania od problemów codziennego dnia. Może być traktowane jako sport/hobby/przygoda. Ten wspaniały świat zaprasza każdego, kto jest gotów go przyjąć i stać się jego częścią.

Liczymy, że młodzież województwa podlaskiego zasili nasze szeregi. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z wybranym kołem.  WYKAZ KÓŁ. Liczę, że włączycie się Państwo w akcję propagowania wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Smosna
członkini koła PZW Pronar Narew

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *